Doskonałe rezultaty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny efekt treningów
najwyższa klasa środków
przypływ mocy i energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność oraz masę mięśniową. To znacznie efektywny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najwspanialsze wyniki treningów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie szedł na ochron Twojego testosteronu. Oznacza to jedne korzyści. Zobacz gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i mocy jeszcze wcale nie było właśnie proste i intensywne. Będziesz stanowił gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na żywotność i wpadnij na następny poziom ćwiczeń. Kimera toż potężniejsza przewagę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i osiągnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na wyniki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej walce natomiast bądź zdolny do nowego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz posiadał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać oraz jako uczyć, by polepszyć sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą znane już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )