Najnowszy tusz do rzes

Dla części z nas najistotniejszą wartością rzęs jest podkreślenie oczu. Pragniemy, by były niczym przysłowiowe firanki w oknie. Właśnie o owym co można uprawiać, by odżywić swoje rzęsy i wydłużyć ich „trwanie”. Mam moje domowe systemy na obszerne rzęsy: naturalne oleje i odżywki do rzęs.

Rzęsy mają długość 8-12 mm w ilości 150-250 na zewnętrznej powiece i 6-8 mm w ilości 50-150 rzęs na niskiej. Cykl porostu włosa trwa parę miesięcy (2-4 miesiące) i klasyfikuje się na 3 pierwsze fazy: anagen, katagen i telogen. Ważnym a najistotniejszym zadaniem rzęs jest ochrona oczu licząca na podnoszeniu cząstek brudu, kurzu, jak także niskich owadów. Dlatego o rzęsy warto zadbać nie jedynie w zamysłach zwiększania naszej urody fizycznej.

EleverLash to nowoczesny produkt, jakiego motywem jest zachwycenie rzęs do szybszego wzrostu, bez potrzebie użycia klejów oraz nowych sztucznych substancji. Świetnie sprawdza się plus dla czujnych oczu, nie dając wrażenia gry oraz ciężaru na powiekach. Dzięki nowoczesnej formule także wyjątkowej technologii powstała odżywka, która dostarczy doskonały widok rzęs każdej kobieta niezależnie z wieku.

EleverLash to odżywka do rzęs, jaka pozostała ustalona do sprzedaży po dokonaniu wielu szczegółowych badań nad działaniem uwzględnionych w niej punktów. Naukowcy stworzyli kompozycję, która organizuje, że teraz po dwóch tygodniach systematycznej kuracji, nasze rzęsy stoją się dłuższe, jaśniejsze i ładniejsze.
Odżywka do rzęs EleverLash – kiedy odbiera ? Dawkowanie, efekty, efekty uboczne

Titanodrol cena
www.elever-lash.com