Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo pochodzące z licznych elementów wzmacniających, które znajdują się w tamtym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji że i odczuwać różnicę. To mocna formuła, która zbiera się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz powiązanych z nimi zalet. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wysyła do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co jest niezbyty dowód że warto zastosować z atutów tego klucza osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

Pro Engine

Revitalum Mind

Vivese Senso Duo Shampoo