Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja partnerka nie istniała w sum zaspokojona? Panie chcą więcej czasu, by odczuć pełną satysfakcję z seksu i przeżyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, iż owo nie kłopot, co tenże wiesz, iż nie udało Ci się jej w cali zaspokoić. Jeżeli sprawia Ciż się to częściej, ona że w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być środkiem do właściwego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście jest sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do spraw.

Formuła Climax Control może dokonać, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem kuracji. Ten dodatkowy czas ma możliwość zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie stosunku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył okazję kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Tylko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

derminax

femmax