Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, iż mężczyźni, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów z erekcją w porównaniu cialis tanio do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu robić wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować widoczną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic członka. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój penis jest na ogół wyczerpany. Musi zregenerować siły. Toteż bardzo istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, że twój członek jest kamagra w zelu zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla mocnej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest niezmiernie ważny.