Dziewięć rad na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Przedstawiam parę prostych porad, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania udowodniły, że dotyk aktywizuje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Ustalili oni, że filmy miłosne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 %. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie usnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Pij sok z granatu
Codziennie wypijaj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, levitra
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego sprawia, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otaczaj się wonią wanilii

Zapach wanilii efektywnie intensyfikuje transport krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa emitowanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli mężczyzna je za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Wskutek tego powinno się włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, że już 2 papierosy mogą sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra zel